Chci pracovat a vyvíjet v ITIXO, ale...
Jsem absolvent
Chci pracovat a vyvíjet v ITIXO, ale...
Jsem absolvent
Naskoč mezi nás

Pokud jsi úspěšně dokončil střední školu se zaměřením na informatiku nebo máš za sebou úspěšné bakalářské či magisterské studium, jsi u nás v ITIXO na správné adrese! Neboj se nám ozvat, přijít se mezi nás podívat a začít vyvíjet frontend či backend na zajímavých aplikacích, které tě budou bavit.

Vzdělávej se každý den

Všechno, co jsi dosud znal jen ze školní teorie, u nás budeš aplikovat na reálných projektech. Ničeho se však neboj. Naši vývojáři ti rádi předají své zkušenosti, aby byl tvůj start u nás v ITIXO co nejjednodušší.

Buď dravý
a neboj se zeptat

Příležitostí, jak u nás můžeš neustále posouvat své dovednosti, je spousta. Zajímá tě IoT, AI, Machine Learning nebo další cool věci? Vymysli si projekt a realizuj ho! Baví tě přednášet? Zapojíme tě do akce MeetUpdate a můžeš si to zkusit. Hlavní je se nebát!

Vtáhneme tě do světa vývojářů

Pod značkou Update organizujeme konference, které zná každý, kdo vyvíjí na .NET platformě. Díky ITIXO tak budeš s vývojáři z Microsoftu, Amazonu, JetBrains či Google na stejné lodi. Je jen na tobě, jestli chytíš příležitost za pačesy!

Čerství absolventi v ITIXO

Tomáš Kocůrek

Absolvent bakalářského studia - Ostravská univerzita

.NET DEVELOPER

Absolvoval jsem studium na Ostravské univerzitě, kde jsem získal pevný základ ve svém oboru. Během této doby jsem však cítil naléhavou potřebu rozšířit své dovednosti a aplikovat je v praktickém prostředí. Právě proto jsem se připojil k ITIXO, kde jsem našel ideální prostředí pro propojení teorie s praxí.

Vojtěch Kožuch

ABSOLVENT MAGISTERSKÉHO STUDIA - VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ

Project manager

Spolupráci s ITIXO jsem navázal ještě před svým studiem na vysoké škole a úspěšně v ní pokračuji dodnes i po absolvování studia. Skloubit práci a studium se mně podařilo také díky pohodovému kolektivu ochotných kolegů. Získal jsem tak spoustu cenných zkušeností se zajímavými projekty, na nichž můžu ve své kariéře dále stavět.

Nadchli jsme tě?

Tak nám o tom dej vědět

dej nám vědět

Kontaktuj

nás

MŮŽEŠ PSÁT

kariera@itixo.com

kompletní kontakty