Budoucnost je v IT a...
U nás v ITIXO
Budoucnost je v IT a...
U nás v ITIXO
Co děláme?

Jsme moderní IT společnost z Ostravy. Pro naše klienty vyvíjíme inovativní softwarové řešení na zakázku. Pracujeme na platformě Microsoftu, backend vyvíjíme převážně v .NETu a pro vývoj frontendu jsme si zvolili React a Angular. Rádi se také věnujeme IoT, létání s drony a všem novým technologiím. Úzce spolupracujeme se společností Microsoft a již druhým rokem jsme Silver Partner v oblasti vývoje software.

Jsme přímo

v centru Ostravy

Náš vývojářský tým pracuje v jednich z nejmodernějších kanceláří v Ostravě - ve 12. patře budovy IQ Ostrava. Budova se nachází v atraktivní lokalitě v centru Ostravy na adrese 28. října 3346/91.

Před budovou je tramvajová a trolejbusová zastávka Náměstí Republiky, autobusové nádraží známé jako ÚAN a také místo pro zapůjčení sdílených kol i koloběžek. Máme také vlastní parkovací stání, takže jezdit do práce autem není žádný problém.

Rádi pracujeme

spolu

Pracujeme efektivně v menších týmech, které jsou rozděleny podle projektů. Každý vývojář má k dispozici moderní HW a SW vybavení vyladěné přesně pro jeho typ práce. Nejoblíbenějším HW většiny z nás je však kávovar nebo ping-pongová pálka.

Nejsme
žádný korporát,

jsme 1 tým!

Nejsme korporát a nemáme určenou fixní pracovní dobu. S každým pracovníkem máme individuální dohodu, která definuje pracovní dobu s ohledem na studentské povinnosti, časově náročné koníčky nebo rodinnou situaci.

V práci nekopeme každý za sebe, ale jsme opravdu 1 tým. Udržujeme dobré vztahy, které ještě více posilujeme na mimopracovních aktivitách, které nás prostě baví!

Tak to chodí

u nás v ITIXO.

Člověk roste

s velkými projekty

London Theatre Direct

Vývoj komplexního systému, skrz který se již prodalo přes 10.000.000 vstupenek na show do divadel pro londýnský West End či Broadway v New Yorku.

Škoda Auto

Pro lídra českého automobilového průmyslu vyvíjíme zcela nový inovativní WMS systém pro jejich zbrusu novou nástrojárnu v Mladé Boleslavi.

Polabské mlékárny

Specifický skladový systém pro novou ideu řízeného skladu pro výrobky s krátkou dobou expirace, které vyžadují speciální hospodaření a péči.

Update Conference

Již pět let jsme spolupořadateli největší konference pro .NET vývojáře v Česku. Díky této akci mohu být čeští vývojáři neustále v kontaktu se světovou vývojářskou špičkou.

volné pozice

Stačí si už jen vybrat svou

pozici v týmu.

VŠECHNY POZICE

Tech Lead (C#/.NET)

DETAIL POZICEMÁM ZÁJEM

Frontend Developer

DETAIL POZICEMÁM ZÁJEM

Junior .NET Developer

DETAIL POZICEMÁM ZÁJEM
všechny pozice

Kontaktuj

nás

MŮŽEŠ PSÁT

kariera@itixo.com

kompletní kontakty