Chci pracovat a vyvíjet v ITIXO, ale...
Jsem student
Chci pracovat a vyvíjet v ITIXO, ale...
Jsem student
Pojď to zkusit!

Jako student u nás získáš možnost poznat prostředí IT firmy a pracovat s moderními technologiemi. Pokud se navíc osvědčíš, rádi se s tebou domluvíme i na dlouhodobé spolupráci. Vyvíjíme v moderních kancelářích ITIXO v budově Smart Innovation Center přímo v centru Ostravy.

Jsme maximálně
student-friendly

Žádného studenta nechceme od studia odrazovat. Právě naopak. Připravíme ti takové podmínky, aby to dokonale pasovalo k tvému rozvrhu a studiu. A že se přes zkouškové uvidíme ještě méně? Nevadí! Po úspěšných zkouškách můžeš pracovat zase naplno.

Diplomka, a ještě k tomu
v pracovní době?

Koho by bavilo psát diplomovou práci jen tak do šuplíku. Spolu vybereme takové téma, které tě bude bavit, a navíc bude použito v reálném projektu. Pokud se bude navíc týkat našeho komerčního projektu, můžeš na ni makat i během pracovní doby!

Postaráme se i o středoškoláky!

Studuješ poslední ročník střední školy se zaměřením na informatiku? Seber odvahu, přijď se nám ukázat a můžeme se domluvit na odborné praxi, ročníkové práci nebo spolupráci po tvé úspěšné maturitě.

Naši studenti v ITIXO

Vojtěch Stipper

STUDENT 1. ROČNÍKU MAGISTERSKÉHO STUDIA - OSTRAVSKÁ UNIVERZITA

.NET DEVELOPER

Na Ostravské univerzitě studuji obor informační systémy. Teorii jsem si však chtěl obohatit o praxi, kde bych mohl získat více zkušeností s vývojem aplikací. Spoluprací s ITIXO tak mohu denní studium kombinovat s prací na reálných projektech. Navíc pracuji po boku zkušených kolegů, dalších studentů a hlavně ve fajn kolektivu.

Tomáš Suchanek

Student 1. ročníku bakalářského studia - ostravská univerzita

Junior frontend developer

Na Ostravské univerzitě studuji obor Softwarové systémy a to hned po maturitě. Snažím se propojit teorii s praxí, a proto pracuji u ITIXO na reálných projektech v oblasti vývoje webových aplikací. Tato kombinace denního studia a profesionální zkušenosti mi pomáhá lépe porozumět softwarovým systémům a připravuje mě na úspěšný start v oboru.

Nadchli jsme tě?

Tak nám o tom dej vědět

dej nám vědět

Kontaktuj

nás

MŮŽEŠ PSÁT

kariera@itixo.com

kompletní kontakty