Chci pracovat a vyvíjet v ITIXO, ale...
Jsem student
Chci pracovat a vyvíjet v ITIXO, ale...
Jsem student
Pojď to zkusit!

Jako student u nás získáš možnost poznat prostředí IT firmy a pracovat s moderními technologiemi. Pokud se navíc osvědčíš, rádi se s tebou domluvíme i na dlouhodobé spolupráci. Vyvíjíme v moderních kancelářích ITIXO v budově Smart Innovation Center přímo v centru Ostravy.

Jsme maximálně
student-friendly

Žádného studenta nechceme od studia odrazovat. Právě naopak. Připravíme ti takové podmínky, aby to dokonale pasovalo k tvému rozvrhu a studiu. A že se přes zkouškové uvidíme ještě méně? Nevadí! Po úspěšných zkouškách můžeš pracovat zase naplno.

Diplomka, a ještě k tomu
v pracovní době?

Koho by bavilo psát diplomovou práci jen tak do šuplíku. Spolu vybereme takové téma, které tě bude bavit, a navíc bude použito v reálném projektu. Pokud se bude navíc týkat našeho komerčního projektu, můžeš na ni makat i během pracovní doby!

Postaráme se i o středoškoláky!

Studuješ poslední ročník střední školy se zaměřením na informatiku? Seber odvahu, přijď se nám ukázat a můžeme se domluvit na odborné praxi, ročníkové práci nebo spolupráci po tvé úspěšné maturitě.

Naši studenti v ITIXO

Vojtěch Stipper

student 3. ročníku - Ostravská univerzita
Junior .NET Developer

Na Ostravské univerzitě studuji obor Softwarové systémy. Teorii jsem si však chtěl obohatit o praxi, kde bych mohl získat více zkušeností s vývojem aplikací. Spoluprací s ITIXO tak mohu denní studium kombinovat s prací na reálných projektech. Navíc pracuji po boku zkušených kolegů, dalších studentů a hlavně ve fajn kolektivu.

David Klembara

student 1. ročníku - Vysoká škola báňská
Junior frontend Developer

Do ITIXO jsem v rámci odborné praxe naskočil již během studia 3. ročníku SŠ Infotech ve Frýdku-Místku. Chtěl jsem totiž vědět, jak se vyvíjí větší IT projekty ve skutečné firmě. Po maturitě jsem se naplno zapojil do týmu jako juniorní frontend vývojář. Teď můžu navíc díky studia vysoké školy kombinovat studium s praxí. A to mě baví!

Nadchli jsme tě?

Tak nám o tom dej vědět

dej nám vědět

Kontaktuj

nás

MŮŽEŠ PSÁT

kariera@itixo.com

kompletní kontakty